Motorky
Technika
Ostatní zajímavosti
Oblíbené weby
Soubory ke stažení
Kontakt
Úvodní stránka
Návštěvní kniha
Inzeráty
 

 Hledej na webu
 Hledej všudeRixiho garážUž delší dobu jsem se snažil přemluvit Rixiho, aby mi napsal pár řádků o své zetce. Konečně se uvolil a něco mi o ní napsal. Nechám ho tedy popsat jí samotného.
     "ČZ 250 jsem zakoupil 15.11.2008 jako torzo s Pavem 40 za 2000kč. Motocykl byl ve velmi obraném stavu. Chyběly kola, kastlíky, vrchní díl masky, tachometr, světla, podsedlové plechy, nádrž, spojka, lanka a spousta drobností v motoru. Kdyby to nebyla sportka, tak by byla rozebrána na náhradní díly. Ale bylo u ní tažné na Pav.
     Motocykl má originální spz bohužel je bez papírů. Postupem času jsem přes zimu posháněl díly na motor a v březnu na burze koupil kola, kastlík, podsedláky a nějaké drobnosti. Od souseda jsem dostal nádrž a vrchní díl masky. Někdy po burze se nám povedlo rozeběhnout motor. Nastal ale problém v tom, že když jsem se pokusil zařadit rychlost, tak šla pouze zařadit 3 a neutrál."
     Od Rixiho mám přislíbeno, že jakmile dodělá renovaci, tak pošle ještě nějáké fotky a doplní povídání.
A abych ukázal, že je to člověk zapálený pro dobrou věc, tak tu ukážu i ještě pár jiných strojů, které má právě v garáži. Doufám, že se na mne nebude zlobit :)
Více jeho motorek najdete na Rixiho webu www.cezetmaniak.wbs.cz

Copyright © 2007 jawarmaniak