Motorky
Technika
Ostatní zajímavosti
Oblíbené weby
Soubory ke stažení
Kontakt
Úvodní stránka
Návštěvní kniha
Inzeráty
 

 Hledej na webu
 Hledej všudePetrova ČZ 125 T     Dnes (19.6.09) jsem mohl přidat do sekce strojů čtenéřů mého webu další ukázkově zrenovovanou zetku - Petrovu ČZ 125T roku 1948. Tak, jako vždy, ho také nechám popsat ji samotného.

     "Tuto čezetu 125T z roku 1948 jsem koupil v zaří 2006 v před renovačním stavu. Jako student jsem moc peněz na renovaci neměl, proto renovace probíhala velice pomalu.
     Jako první přišel na řadu motor a zase dlouho nic. Pak chtěl jeden pán zrenovovat taky T, tak se přestalo na mojí dělat. Jak jsem ale viděl, jak se zdařila ta jeho motorka, tak sem říkal, že to chci taky. Konečně jsem se rozhýbal a začal jsem něco dělat. Během půl roku byla kompletní renovace hotova.
     Na to, že je to moje druhá renovace, myslím, že se mě povedla ale posuďte sami. Ještě vyřídit veteranske papíry, ale na nich už taky pracuji.

     Já osobně musím k tak pěkně provedené renovaci jen pogratulovat a popřát mnoho krásných kilometrů. A kde že můžete Petra s touto zetkou potkat? No někde v okolí Velkých Karlovic.<- Zpět

Copyright © 2007 jawarmaniak